• Matt
    İyi bir işbirliği!
  • Maura
    Titanyum tüplerin, güvenilir ortağın uygulanması için profesyonel çözümler sağlayabilir.
İlgili kişi : Angela
Telefon numarası : 86-512-58715276
Naber : +8615895686919

Hafif Eşanjör Borusu, Gr9 Gr12 Hassas Dikişsiz Titanyum Boru

Menşe yeri Jiangsu, Çin
Marka adı Hongbao
Sertifika DNV,PED,ISO,TUV,LR
Model numarası HB-TI
Min sipariş miktarı 200kg
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri denize uygun kontrplak kutu ambalajı.
Teslim süresi 50 gün içinde
Ödeme koşulları D / P, L / C, D / A, L / C, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 800MT/YIL
Ürün ayrıntıları
Malzeme Gr1,Gr2,Gr3,Gr7,G9,Gr12 Kalınlık 0.4-10mm
OD 10-114mm Uzunluk 100-15000mm
Standart ASTM B338; ASTM B338; ASTM B861 ASTM B861
Vurgulamak

titanyum baskılayıcı tüp

,

egzoz borusu boru

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Hafif Eşanjör Borusu, Gr9 Gr12 Hassas Dikişsiz Titanyum Boru

 

Tanım

Titanyum tüpler, yerkabuğunda en bol bulunan dokuzuncu element ve en bol bulunan yedinci metaldir.Düşük yoğunluğu, çeliğin yarısından biraz fazla olması ve yüksek mukavemet kombinasyonu, metallerin hem askeri hem de ticari uçaklarda artan tercihinin nedenidir.Titanyum borunun alüminyum ve vanadyum gibi elementlerle alaşımlanması titanyumun gücünü arttırırken aynı zamanda çelik üzerindeki ağırlık avantajını da korur.

Titanyum, ticari olarak saf ve alüminyum ve vanadyum gibi katkı maddeleri içeren alaşımlar olmak üzere iki kategoride sınıflandırılır.Titanyum boru üreticisi ve tedarikçisiyiz ve envanterlerimiz her iki türden oluşur ve hem dikişsiz hem de kaynaklı üretim yöntemlerini kapsar.

 

 

 

Seviye

Gr1, Gr2, Gr9, Gr11, Gr12, Gr16, Gr17

 

Boyut

OD*A*L (10-114)*(0.4-10)*(100-15000)mm

 

üretim yöntemi Soğuk haddelenmiş
Şart

Tavlı (M)

 

Özellikler

Hafif, mükemmel korozyon direnci, güçlü ısı direnci, yüksek mukavemet.

 

Denetleme Ultrasonik test, Hidrostatik test, Düzleştirme testi, görsel yüzey incelemesi, Boyutsal inceleme, çekme özellikleri incelemesi ve Kimyasal element analizi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Titanyum Sınıfları:

Titanium Grade 1, yüksek şekillendirilebilirliğe sahip düşük oksijen içeren, alaşımsız, düşük mukavemetli bir titanyum ürünüdür;bu titanyum sınıfı uçak gövdelerinde, ısı eşanjörlerinde ve tuzdan arındırma ünitelerinde kullanılır.

Grade 1 ticari olarak saf titanyum tel, özellikle anotlama uygulamaları için asitle temizlenir ancak aynı zamanda çok çeşitli üretim kullanımları için idealdir.Esnektir ve biraz çaba ile oluşturulabilir.Metal korozyona dayanıklı ve hipoalerjeniktir.

Titanium Grade 2, alaşımsız, orta kuvvette bir titanyum ürünüdür.Bu titanyum sınıfı uçak gövdelerinde, uçak motorlarında ve deniz parçalarında kullanılır;iyi kaynak kabiliyeti ve korozyon direnci, ayırt edici özellikleridir.

Derece 2, kimyasal işleme tesislerinin çoğunda kullanılan ticari olarak saf titanyumdur ve soğuk şekillendirilebilir.2. derece plaka ve levha, 40.000 psi ve üzerinde nihai gerilme mukavemetine sahip olabilir.

Titanium Grade 3, mükemmel korozyon direnci ve iyi kaynak kabiliyeti sağlayan alaşımsız, yüksek mukavemetli titanyum bir üründür.Bu titanyum kalitesi esas olarak gövde ve uçak motoru parçalarında kullanılır.

Titanium Grade 4, en yüksek mukavemetli saf alaşımsız titanyum ürünüdür.Bu titanyum kalitesi neredeyse sadece gövde, uçak motor parçaları, denizcilik, cerrahi implantlar, hidrolik borular için kullanılır.İyi şekillendirilebilirlik ve korozyon direnci, ayırt edici özelliğidir.

 

 

Hafif Eşanjör Borusu, Gr9 Gr12 Hassas Dikişsiz Titanyum Boru 0