Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd.

  • Çin Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Jiangsu Hongbao Group Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: Hongbao
No. Çalışanları: 700~1000
Yıllık satış: 60000000-80000000
Yıl kurulan: 1958
İhracat p.c: 80% - 90%

Giriş

Jiangsu Hongbao Grubu (Boru) Co, Ltd (Zhangjiagang Hongda Boru Co, Ltd) Jiangsu eyaletinde bir yüksek teknoloji şirketidir. Şirket 89 milyon RMB kayıtlı bir sermayeye sahip, 130.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, 600 personel istihdam etmektedir ve yıllık satışları 400 milyon RMB'dir. Şirket yüksek uçlu rulman tüpleri, oto alaşımlı tüpler, titanyum ve titanyum alaşımlı tüpler, nikel ve nikel bazlı alaşım tüpler, buzdolabı kondenser tüpleri, alüminyum ve alüminyum alaşımlı tüpler ve benzerleri üretiminde ve satışında uzmanlaşmıştır.
Şirket yeni ürünlerin geliştirilmesi üzerinde duruluyor ve art arda yüksek çaplı duvar oranı titanyum-molibden-nikel alaşımlı dikişsiz çelik borular, nükleer santral reaktör tahrik mekanizması kullanılan martensit paslanmaz çelik dikişsiz çelik borular, oto kritik bileşenleri kullanılan alaşımlı çelik borular geliştirdi , high-end buzdolabı kullanılan korozyona dayanıklı galvanizli kondenser tüpler, deniz mühendisliği ve karmaşık çevre petrol sahası kullanılan yüksek mukavemetli korozyon direnci G3 tüpleri, hangi nükleer santral reaktör sürüş mekanizması kullanılan martensit paslanmaz çelik dikişsiz çelik boru yüksek teknoloji elde etti ilin ürün sertifikası.
Şu anda şirket, buluş için 7 patent ve faydalı model için 8 patent için yetki aldı.

Geçmiş

Jiangsu Hongbao Group, Yangtze Nehri boyunca yüksek hızda, yüksek hızda, Yangtze Nehri boyunca yüksek hızda, Yangtze Nehri'nin kuzeyindeki Ulusal uygar şehir Zhangjiagang Şehri, Jiangnan Yumi'nin güzel ve verimli topraklarında yer almaktadır. Her yönden. 1958 yılında kurulan şirket, Zhangjiagang Şehrindeki eski 2 numaralı tıbbi cihaz fabrikası temelinde kurulmuş ve geliştirilmiştir. El yapımı bir atölyeden günümüze büyük ölçekli bir işletme grubuna dönüşmüştür. Şirket şimdi 2.000 'den fazla çalışanı var, fabrika 600.000 metrekarelik bir alanı kaplıyor, 3.5 milyar yuan fazla toplam varlıkları, büyük işletme gruplarının 1,37 milyar yuan yıllık satış, ülkenin en büyük araç donanım üretim şirketleri ve önemli otomobil parçaları, çelik boru, dövme üslerinden biri.

Hizmet

Firmamız ağırlıklı olarak oluşur: Jiangsu Hongbao Group Co, Ltd (Çelik Boru Şirketi), Jiangsu Hongbao Araçlar Co, Ltd, Jiangsu Hongbao Dövme Co, Ltd, Jiangsu Hongbao Optoelektronik Technology Co, Ltd, Jiangsu Hongbao Grup Import & Export Co, Ltd, Jiangsu Hongbao Ev Co, Ltd, Jiangsu Hongbao Fotovoltaik Sistem Co, Ltd, Jiangsu Hongbao Electronics Co Ltd, Jiangsu Hongbao Emlak Co Ltd ve diğer birimler . Şirketin ana ürünleri titanyum ve titanyum alaşımlı borular, rulman boruları, petrol kuyu boruları, kompozit tüpler, alet pense, bıçak ve çatal bıçak takımı, çatal serisi, ev hayatı, otomotiv bağlantı çubuk dövme, demiryolu dövme, petrol kuyusu eklemleri, güneş silikon gofret, güneş elektroniği Bileşenler, fotovoltaik güç istasyonları, gayrimenkul, vb. Birçok marka ve ürün kombinasyonunun birleşimi Hongbao Grubu'nun yüksek kaliteli, yüksek kaliteli pazar itibarını yarattı ve “Jiangsu Famous Brand Products” gibi onursal unvanlarını kazandı. ”,“ Jiangsu Ünlü Marka ”ve“ Jiangsu İl Yüksek Teknoloji Şirketi ”.
Bilimsel ve teknolojik üretime önem veren şirket, uluslararası bir üretim üssü, verimli bir kurumsal yönetim platformu ve dünya çapında Ar-Ge kurumları ve test merkezlerini destekleyen ilk üretici güçtür. Grup üyesi şirketler toplam 11 buluş patentine, 48 faydalı modele ve 70 görünüm patentine sahiptir.

Ekibimiz

Mesaj bırakın